Reklama - Sponsoring - Patronat - Promocje

Cieszymy się, że tu zajrzałeś, oznacza to, że tak jak my dostrzegasz, że działalność Bukeo.pl ma sens. To miłe, dlatego nie będziemy Cię "na dzień dobry" zasypywać informacjami o cross-promocjach, zsegmentowanych grupach targetowych, banerach, reklamie kontekstowej i innych rzeczach, których nie zawahamy się użyć, jeśli będzie trzeba. Wyróżnia nas coś innego. To coś daje Ci pewność, że odpowiednio dobierzemy środki. Wystarczy spojrzeć na naszą konkurencję.
Choć startujemy z podobnego pułapu i nie stoi za nami żaden wielki kapitał, a same serwisy mają podobne cele i wykorzystują podobne technologie - różnicę widać gołym okiem:
  • Bukeo.pl komunikuje się z użytkownikiem jego językiem, odwołując się do skojarzeń, które rozumie.
  • Bukeo.pl buduje relację z użytkownikiem w oparciu o jego parktyczne i emocjonalne potrzeby.
  • Bukeo.pl wygoda użytkownika jest ważniejsza niż technologia - trzymamy ją "na wodzy", a efekciarstwo zostawiamy dla innych.
  • Bukeo.pl działa wg planu: ma spójne cele, strategię promocji, komunikacji, budowy relacji z partnerami.
  • Bukeo.pl jest dobrze poukładany - dlatego może iść do przodu i otworzyć się na nowe możliwości.
Traktujemy Bukeo jako naszą wizytówkę, która daje pewność, że projekt, który wspólnie zrobimy, spełni Twoje oczekiwania. Będzie wykonany "z jajem" ale przede wszystkim "z głową". Traktujemy Cię jak partnera, bo jesteś nam potrzebny, żebyśmy mogli dalej się rozwijać.
Po prostu napisz do nas o swoich pomysłach i potrzebach. Spoktajmy się i porozmawiajmy. Zainspiruj nas!
Napisz do nas na adres reklama@bukeo.pl.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.